Проплата та доставка

Наша електронна адреса для листування: admin@fajna-kniga.com.ua

Шановні клієнти нашого магазину, щоб уникнути плутанини і непорозумінь, замовлення по телефону не приймаємо, тому не вважайте за працю і оформите замовлення в інтернеті.

Всі замовлення по Україні відправляються Новою поштою або Ін Тайм тільки після оплати на карточку ПриваБанку. Мінімальна ціна доставки по Україні 30 – 40 грн. (для друкарської продукції). Номер картки надсилається СМС-повідомленням, після оформлення замовлення. Оплатити своє замовлення можна в будь-якому відділенні банку або через інтернет-банкінг Privat24.

По всій Україні замовлення відправляються “Нової поштою” або “Ін Тайм” з центрального складу в м. Ірпінь або з Києва (звідки не проводилася б відправка – на ціну і швидкість це не впливає).

По Києву доставка здійснюється Новою поштою або Ін Тайм.

Стосовно гуртових закупівель – на жаль в нашому інтернет-магазині діє тільки роздрібна торгівля.

Після оформлення замовлення чекайте дзвінка від менеджера. Інтернет – магазин обробляє замовлення 5 днів на тиждень (неділя та понеділок – вихідний). Замовлення обробляються з 10.00 до 18.00. Укомплектування замовлення і його відправка проводиться протягом 1-5 робочих днів, в залежності від завантаженості та інших обставин.

Наші контакти:

                                   +38(068)122 41 13

                                   +38(073)436 56 57

                                   +38(099)388 44 84

Наш особистий партнер – інтернет магазин Підручник