Проплата та доставка

Наша електронна адреса для листування: admin@fajna-kniga.com.ua

Шановні клієнти нашого магазину, щоб уникнути плутанини і непорозумінь, замовлення по телефону не приймаємо, тому не вважайте за працю і оформите замовлення в інтернеті.

Всі замовлення по Україні відправляються тільки Новою поштою і тільки після оплати на карточку ПриваБанку. Мінімальна ціна доставки по Україні 30 – 40 грн. (для друкарської продукції). Номер картки надсилається СМС-повідомленням, після оформлення замовлення. Оплатити своє замовлення можна в будь-якому відділенні банку або через інтернет-банкінг Privat24.

По всій Україні замовлення відправляються «Нової поштою» з центрального складу в м. Ірпінь або з Києва (звідки не проводилася б відправка – на ціну і швидкість це не впливає).

По Києву доставка здійснюється Новою поштою.

Стосовно гуртових закупівель – на жаль в нашому інтернет-магазині діє тільки роздрібна торгівля.

Після оформлення замовлення чекайте дзвінка від менеджера. Інтернет – магазин обробляє замовлення 5 днів на тиждень (неділя та понеділок – вихідний). Замовлення обробляються з 10.00 до 18.00. Укомплектування замовлення і його відправка проводиться протягом 1-5 робочих днів, в залежності від завантаженості та інших обставин.

Наші контакти:

                                   +38(068)1224113

                                   +38(063)2764050

                                   +38(095)1407147